Supakuota akadėj

 • Netikėtai atskubėjusi žiema ir pirmasis sniegas primena - jau tuoj Kalėdos, kuo nustebinti sau mylimiausius žmones. Parduotuvėse skambant pakyrėjusioms kalėdinėms melodijoms, blykščiojant Las Vegaso šviesoms ir ant palečių sukrautais dovanų pasiūlymais „pirkite ir paremsite Kinijos pramonę“, norisi kažko autentiško, kitoniško ir originalaus.

  Vilniaus dailės akademijos (VDA) bendruomenė kviečia dovanų pirkimo karštinę paversti įsimintina patirtimi ir pradžiuginti save ir artimuosius unikaliais meno kūriniais ir objektais. Gruodžio 8-18 d. vyks šventinė mugė „Supakuota akadėj“, kurioje lankytojai galės atrasti ir įsigyti vienetinius Akademijos studentų, dėstytojų bei absolventų kurtus grafikos, tekstilės, keramikos, tapybos kūrinius, piešinius ir iliustracijas, dizaino bei šventinio dekoro objektus.

  Skaityti daugiau
 • Kaip gi šventė be staigmenų ir netikėtų siurprizų? Lankytojai bus kviečiami dalyvauti kalėdinėje loterijoje bei momentinėje edukacinėje veikloje - ženkliukų (eng. pins) gaminimo dirbtuvėse, bus nustebinti netikėtomis dovanomis.

  Kūrybinę-šventinę-eksperimentinę nuotaiką pirmąją mugės dieną sužadins VDA absolvento, garso performanso menininko Simono Nekrošiaus koncertas. Atidarymo renginys vyks gruodžio 8 d. 18 val. VDA galerijoje „5 malūnai” (Malūnų g. 5, Vilnius).

  Kviečiame apsilankyti šventinėje mugėje „Supakuota akadėj” ir įsisukti į stebuklingai kūrybišką atmosferą!

  Mugė vyks rugsėjį duris atvėrusioje VDA meno ir dizaino krautuvėje (Maironio g. 6, Vilnius). Sekite renginio naujienas VDA ir VDA meno ir dizaino krautuvės svetainėse ir socialiniuose tinkluose.

  Mugės darbo laikas - trečiadieniais-penktadieniais 14-19 val., šeštadieniais 12-16 val.

  Mugę organizuoja Vilniaus dailės akademija, Vilniaus fakulteto Grafikos katedros studentai ir dėstytojai, VDA meno ir dizaino krautuvė.
  Mugės projektas yra Vilniaus fakulteto Grafikos bakalauro programos studijų proceso dalis.  Gintarė Petkevičiūtė | Šaškės „VERSUS tictactoe“

  27x27 cm, organinis stiklas, pvc | 2020   

  4480
  Gintarė Petkevičiūtė | Šaškės „woman VERSUS man“

  27x27 cm, organinis stiklas, pvc | 2020   

  4480
  Gintarė Petkevičiūtė | Šaškės „human VERSUS virus“

  27x27 cm, organinis stiklas, pvc | 2020  

  4480
  Marta Vosyliūtė | 2022 m. kalendorius

  A4 formato 2022 m. kalendorius

  10 
  Aklas pasimatymas su printu

  Dovanų idėja - padovanokite paslaptį! 

  21